• اخبار

جشنواره امام رضا (ع) در بخش بین المللی توسعه می یابد

جشنواره امام رضا (ع) در بخش بین المللی توسعه می یابد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) امسال از نظر کمیت و کیفیت از شرایط بهتری برخوردار بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، علی اصغر کاراندیش مروستی شنبه شب در گفت و گویی در گرمسار افزود: آیین اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره فرهنگی هنری رضوی به تازگی در مشهد مقدس برگزار شد و کمیت امسال شاهد رشد کیفیت و کمیت بهتری در آثار و فعالیت های این جشنواره بودیم.

وی خاطرنشان ساخت: هزینه های آیین اختتامیه این جشنواره نیز امسال بیش از 50 درصد کاهش یافت و در این زمینه به رغم اینکه کمیت و کیفیت کمتر نشد صرفه جویی خوبی در هزینه های این جشنواره نیز صورت گرفت.

کاراندیش مروستی اظهار داشت: در نشست امروز هیات مدیره بنیاد بین المللی امام رضا (ع) تصمیم کرفته شد بحث های بین المللی جشنواره امام رضا (ع) را توسعه دهیم.

رییس هیات مدیره بنیاد بین المللی امام رضا (ع) گفت: با پایان جشنواره شانزدهم مقرر شد آسیب شناسی از جشنواره قبلی و دوره اخیر آن صورت گیرد و با استفاده از تیم متخصصی و بهره گیری از نظرات استانها، نیروهای متخصص برنامه ریز نسبت به رفع نواقص جشنواره های اخیر، جشنواره هفدهم را با برنامه های جدید و مفیدتری برگزار نماییم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تاثیر این جشنواره در 16 دوره گذشته در توسعه فرهنگ رضوی  در خارج و داخلی کشور را خیلی خوب دانست.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (ع) را خاص توسعه فرهنگ رضوی در داخل و خارج ار کشور دانست و گفت: توسعه فرهنگ دینی و ملی از سیاستهای این وزارت خانه است و فرهنگ دینی نیز توسط تمام حوزه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال توسعه است و در خصوص سایر ائمه اطهار (ع) نیز برنامه ها و جشنواره هایی برگزار می شود.

جشنواره فرهنگی هنری رضوی در استانهای مختلف و آیین اختتامیه آن در مشهد مقدس برگزار می شود.

سمنان نیز میزبان جشنواره داستان کوتاه رضوی است و چهاردهمین دوره این جشنواره هشتم تا دهم شهریور همزمان با دهه امامت و ولایت و ایام ولادت با سعادت امام موسی کاظم (ع) در سمنان برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500