• اخبار

آغاز رقابت گروههای نمایشی استان سمنان در بیست و نهمین جشنواره تئاتر

آغاز رقابت گروههای نمایشی استان سمنان در بیست و نهمین جشنواره تئاتر
بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان سمنان از روز جمعه با رقابت گروههای نمایشی شهرستانها در سمنان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، این جشنواره تا شامگاه بیستم آبان در دو مکان تالار آفتاب و مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان ادامه دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: در این جشنواره سه روزه هفت گروه نمایشی از شهرستانهای مکختلف این استان به رقابت می پردازند.

حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت با بیان اینکه در این جشنواره سه نمایش از سمنان، یک نمایش از سرخه، یک نمایش از مهدیشهر، یک نمایش از گرمسار و یک نمایش از شاهرود به روی صحنه می رود افزود: آیین اختتامیه و معرفی آثار و هنرمندان برتر این جشنواره یکشنبه شب در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: در حاشیه این جشنواره جلسات و نشست های نقد و بررسی نمایش های اجرا شده با حضور هنرمندان و فعالان هنر نمایش برگزار می شود.

در اولین روز از برگزاری این جشنواره سه نمایش به اسامی "تکرار پاییز" به کارگردانی روح الله صفا از سرخه، "شب به خیر جناب کنت" به کارگردانی جواد رفیعیان از سمنان و "عاشقانه های دو بازمانده" به کارگردانی حسین سلطانعلیان از مهدیشهر به ترتیب در تالار آفتاب، تالار حکیم الهی و تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش به روی صحنه رفت.

در برگزاری این جشنواره اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور هنری و سینمایی این اداره کل و انجمن هنرهای نمایشی سمنان همکاری و مشارکت دارند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۲۰:۳۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500