• اخبار

برپایی نمایشگاه 100 سال تاریخ شاهرود در نمایشگاه کتاب استان سمنان

برپایی نمایشگاه 100 سال تاریخ شاهرود در نمایشگاه کتاب استان سمنان
مجموعه عکس مربوط به ١٠٠سال تاریخ شاهرود در شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان سمنان به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مدیر موزه آب شاهرود در حاشیه نمایشگاه کتاب گفت: همزمان با آیین افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان سمنان از مجموعه عکس با موضوع ١٠٠ سال تاریخ شاهرود با رویکرد خدمات مثبتی که موثرین این شهرستان داشته اند در غرفه برنامه های جنبی این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد.

عبدالحسین برنجی با اشاره به اینکه تعداد ٤٤ عکس در این نمایشگاه در معرض دید قرار گرفته است، افزود: این مجموعه با انتشار فراخوان عکس های قدیمی و با اهدای این عکس ها توسظ مردم به موزه آب گردآوری شده که در این خصوص شهرداری، میراث فرهنگی و گردشگری و اداره فرهنگ و ارشاد شاهرود با موزه آب این شهرستان همکاری خوبی داشته اند.

وی تصریح کرد: هدف از گردآوری این مجموعه ارزش گذاری و گرامیداشت خدمات موثرین و بزرگان این شهرستان بوده است و موضوعات این عکس ها اغلب شامل چهره شخصیت های بزرگ و اثرگذار شهرستان شاهرود، اولین تجهیزات وارد شده به این شهرستان، مراسم، سنت ها و ... است.

مدیر موزه آب شاهرود گفت: این نمایشگاه از ١١ تا  ١٦ آذر در سالن شهید اکبری، غرفه برنامه های جنبی شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان آماده بازدید علاقه مندان است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500