• اخبار

استقبال گسترده مردم شاهرود از نمایشگاه کتاب استان سمنان

استقبال گسترده مردم شاهرود از نمایشگاه کتاب استان سمنان
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: مردم این شهرستان با حضور در شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان به میزبانی شاهرود خوش درخشیدند و فرهنگ و قدمت تاریخی شاهرود را بخوبی نشان دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رضا مهدیان در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان به میزبانی شاهرود در گفت و گو با خبرنگاران به استقبال گسترده مردم از نمایشگاه کتاب استان سمنان اشاره کرد و اظهار داشت: اولین روز از شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان که از ۱۱ آذر کار خود را آغاز کرده با استقبال چشمگیر عموم مردم، دانش آموزان، دانشجویان و دانشگاهیان، محققین و پژوهشگران از این رویداد فرهنگی چشمگیر، مواجه بوده است.

وی گفت: شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان سمنان به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی استان سمنان با محوریت کتاب شناخته می شود که برای هشتمین بار به میزبانی شهرستان شاهرود در ١١ تا ١٦ آذر برگزار شده و بازدیدکنندگان از سراسر استان در این نمایشگاه حضور می یابند.

مدیر ستاد برگزاری نمایشگاه کتاب استان سمنان تصریح کرد: ایجاد نشاط فرهنگی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه مهمترین هدف برگزاری نمایشگاه کتاب در استان سمنان است و حضور گسترده مردم در شانزدهمین دوره این نمایشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500