• اخبار

بیانیه اولین همایش مدیران روابط عمومی معاونت ها، سازمان ها و ادارات کل استان های

بیانیه اولین همایش مدیران روابط عمومی معاونت ها، سازمان ها و ادارات کل استان های
اولین همایش مدیران روابط عمومی معاونت ها، سازمان ها و ادارات کل استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، این همایش دو روزه در ساری استان مازندران برگزار شد.

در این بیانیه آمده است: با توکل بر خداوند متعال و با الهام از روح بلند شهیدان راه مداوم انقلاب اسلامی ، اولین همایش روابط عمومی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  با حضور و مشارکت صمیمانه خانواده بزرگ روابط عمومی ها ی وزارت متبوع از کلیه استانها را  در شرایطی برگزار می کنیم که بیش از پیش اهمیت و ضرورت حضور جدی روابط عمومی ها جهت پیشبرد اهداف عالی کشور برای همه مجموعه دولت ، مدیران، کارگزاران و علاقمندان این حوزه مهم ارتباطی، روشن شده است.

با درایت و تدبیر مرکز روابط عمومی  و اطلاع رسانی  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محفل سبزی را در زرد برگ پائیز  با عنوان "اولین همایش سراسری مدیران روابط عمومی" آراسته ایم؛ محفلی که سالیان گذشته به بوته فراموشی سپرده شده بود و هم اکنون این مهم  بهانه های شد تا همچنون لبخندی تعامل زا با هم افزایی و هم اندیشی مستمر بار دیگر بر تارک درخشان روابط عمومی تصویری خیال انگیز ترسیم نماید.

خرسندیم در این مجال دلنشین که با رونق قدوم  معاونت ها،سازمان ها و مدیران روابط عمومی استان های تابعه به میزبانی شایسته سرزمین غیرتمندان مجاور دماوند و علم کوه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران مزین شده است.

آنچه مسلم است  تارپود هنر روابط عمومی را با جلوه از عقلانیت و بهره جویی از هم اندیشی و هم گرایی در هم آمیخته ایم و برای نخستین بار اقدام به تشکیل شورای مناطق و تببین آئین نامه اجرایی نموده ایم و در این همایش نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی با حضور اساتید مجرب حوزه علوم ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد. (سایر اقداماتی که در همایش اجرایی شود اضافه می گردد)

واقعیت مبرهن است ، به لطف فناوری های پیشرفته ارتباطاتی دسترسی به اهداف عالیه در حوزه روابط عمومی و رسانه بیش از گذشته امکان پذیر شده و نادیده گرفتن این ساختار مهم ارتباطی و مدیریتی نه تنها امکان پذیر نیست، بلکه بیش از گذشته باید مورد توجه و به آن اهمیت مضاعف داده شود.

از آنجایی که یکی از وجوه اساسی اقتدار روابط عمومی های حرفه ای در نظام اداری ، شناخت مدیران از نوع تعامل پذیری و قابلیت های مسئولیت پذیری ست؛ بی شک برگزاری این گونه همایش ها می تواند در ترسیم چشم انداز روشن و آینده نگر برای تعالی یک روابط عمومی نوین و پیشرو موثر و کارآمد خواهد بود مفید واقع گردد.

شایسته است ضمن تقدیر از متولیان و دست اندرکاران این همایش که در حقیقت بارقعه ای از امید و انگیزه را در مجموعه روابط عمومی ها  ایجاد کرده است، در این مجال مراتب قدردانی و سپاس خود را از مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  جناب آقای دکتر سیدعباس صالحی و همچنین از ابتکار عمل همراهی و همیاری رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت، جناب آقای همایون امیرزاده و معاونت های مرکز روابط عمومی بویژه جناب آقای علی محمدپور که با حضورشان ارتباط چشمگیری بین وزارت و استان ها ایجاد شد نهایت تشکر و امتنان را داشته باشیم.

در این همایش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در بخش زیرپورتال عنوان نخست کشور را به خود اختصاص داد و لوح تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ابراهیم پورتقی مسوول روابط عمومی این اداره کل اعطا شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500