• اخبار

کتاب نقش مهمی در سبک زندگی اسلامی دارد

کتاب نقش مهمی در سبک زندگی اسلامی دارد
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان سمنان گفت: کتاب در ارتقای دین و سبک زندگی اسلامی نقش مهمی ایفا می کند و نمایشگاه کتاب بهترین فرصت برای ارائه کتابهایی در جهت توجه به سبک زندگی اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام محمدرضا حدادیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب استان سمنان در گفتگو با خبرنگاران به نقش مهم کتاب در جامعه اشاره کرد و افزود: امروزه کتاب در حوزه دین و سبک زندگی اسلامی بسیار مورد توجه است.

وی گفت: مطالعه کتاب و کتابخوانی در فرهنگ می تواند تاثیرگذار باشد و انسان را در جامعه از هویت خودش خبر دهد و انسان درست زیستن را از کتاب فرا گیرد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان سمنان تصریح کرد: نقش کتاب در جامعه امروزی کمرنگ شده است و با توجه به فضای مجازی سرانه مطالعه پایین آمده است اما برگزاری نمایشگاه های کتاب می تواند در گرایش مردم به سمت کتاب بسیار تاثیر گذار باشد.

حدادیان با بیان اینکه کانون های مساجد در این نمایشگاه نیز غرفه دارند، افزود: فعالیت کانون های مساجد فراتر از فعالیت ارایه شده در نمایشگاه است و در این غرفه بخشی از توانمندی های کانون های شهرستان شاهرود ارائه شده است.

شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان تا 16 آذر صبح ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 21 گشوده است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500