• اخبار

بررسی فعالیت مجتمع های فرهنگی دیجیتال استان سمنان با حضور رییس مرکز فناوری اطلاعات کشور

بررسی فعالیت مجتمع های فرهنگی دیجیتال استان سمنان با حضور رییس مرکز فناوری اطلاعات کشور
برنامه ها و فعالیت های مجتمع های فرهنگی دیجیتال استان سمنان در نشست شورای معاونان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، این نشست که با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت برگزار شد معاونان و کارشناسان این اداره کل مباحث و دیدگاههای خود را در خصوص فضای مجازی، توسعه مجتمع های دیجیتال و مسایل و مشکلات آن ، تولید محتوی و نرم افزارها در استان و ... بیان کردند.

کارشناس مسوول فناوری اطلاعات اداره کل فرهگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این نشست از فعالیت سه مجتمع فرهنگی دیجیتال در شهرستانهای این استان خبر داد.

کاشی گفت: هفت خانه فرهنگ نیز در این استان فعال است.

مسوول مجتمع فرهنگی دیجیتال کومش سمنان نیز در این نشست گزارشی از فعالیت های این مرکز ارائه کرد و اهداف برگزاری سوگواره مهر محرم و فعالیت های این سوگواره در سطح ملی و بین المللی تشریح کرد.

میثم قدس پور با اشاره به اینکه امسال یازدهمین دوره سوگواره ملی مهر محرم و چهارمین مسابقه بین المللی آن در حال برگزاری است گفت: شمار ارسال آثار به این سوگواره امسال به قریب 12 هزار اثر رسیده که از رشد بالایی نسبت به دوره قبل برخوردار است.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۱۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500