• اخبار

تهیه طرح تحول در فعالیت های مرکز فناوری و رسانه های دیجیتال

تهیه طرح تحول در فعالیت های مرکز فناوری و رسانه های دیجیتال
رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تهیه طرح تحول در فعالیت های این مرکز خبر داد و گفت: این طرح به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه و ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمدرضا بهمنی در نشستی با مدیرکل و معاونان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان  با بیان اینکه این طرح درمدت دو ماه تهیه شده است اظهار داشت: این طرح در محورهای مختلف ازجمله کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی، سبک زندگی و فضای مجازی و ... تهیه شده است.

وی در ادامه با اشاره به ایجاد تحولات در مبادلات جهانی بر بستر فضای مجازی و تاثیر آن در فضای زیستی گفت: زیست انسانها در آینده نزدیک در معرض تحول بزرگ قرار دارد و زیست انسانها در فضای مجازی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و مسوولان فرهنگی باید خود را برای چنین پدیده ای آماده نمایند.

بهمنی با تاکید بر اینکه مناسبات انسانی و خانواده ها در فضای مجازی دچار تغییر و تحول خواهد شد خاطرنشان کرد: در چنین فضایی مجتمع ها و خانه های فرهنگ جوابگو نخواهد بود.

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه باید بهره وری افزایش یابد و ظرفیت های جدیدی ایجاد شود متذکز شد: برای رسیدن این امر نیاز به شبکه سازی وجود دارد و به این منظور کمیته ای تشکگیل و این مباحث و را مورد بررسی و تدوین قرار خواهد داد.

این نشست با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با هدف بررسی برنامه ها و مسایل و مشکلات مربوط به مجتمع های فرهنگی دیجیتال و مباحث فضای مجازی برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500