• اخبار

فعالیت فرهنگی برای امام حسین (ع) تاثیرگذارترین کار ارزشی است

فعالیت فرهنگی برای امام حسین (ع) تاثیرگذارترین کار ارزشی است
معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات با تقدیر از برگزار کنندگان سوگواره عکس مهر محرم گفت: کار در مسیر و برای امام حسین (ع) مهمترین و تاثیرگذارترین کار فرهنگی و ارزشی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، علیرضا رادان چهارشنبه شب در آیین اختتامیه چهارمین مسابقه بین المللی و یازدهمین دوره ملی عکس مهر محرم در سمنان افزود: یک اثر هنری و عکس مرتبط با حضرت امام حسین (ع) و یا راهپیمایی اربعین حسینی می تواند مسیر زندگی افراد را اصلاح و یا تغییر دهد.

وی گفت: کار برگزارکنندگان این سوگواره و نیز خلق این آثار را بسیار ارزشمند خواند و گفت: این اقدام شما به آیندگان کمک می کند و در تاریخ ثبت می شود.

رادان، دوره فعلی را دوران جنگ نرم دشمنان خواند و خاطرنشان کرد: فعالیت های فرهنگی به خصوص تلاش در این عرصه بهترین اقدام در مقابله با جنگ نرم دشمنان اسلام است.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات با تاکید بر اینکه در دوره فعلی و وجود توطئه های دشمنان، باید در راه تقویت وحدت و انسجام مسلمانان فعالیت و تلاش شود اظهار داشت: این ستاد آماده است تا با مسوولان سوگواره مهر محرم برای حمایت از این حرکت ارزشمند فرهنگی همکاری و حمایت نماید.

آیین اختتامیه این سوگواره با حضور رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و جمعی ازمسوولان فرهنگی و اجرایی در تالار تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار شد.

در این مراسم 44 تنازبرترین های این سوگواره دربخش های مختلف معرفی و تجلیل شدند.

برای این دوره از سوگواره قریب 12 هزار اثر به دبیرخانه آن ارسال و مورد داوری قرار گرفت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشا اسلامی استان سمنان
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500