• اخبار

دعوت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای فرهنگ عمومی استان سمنان از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

دعوت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای فرهنگ عمومی استان سمنان از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و نیز دبیرخانه شورای فرهنگ عمومیاین استان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،احاد مردم به ویژه جامعه فرهنگی هنری و رسانه ای استان را به حضور گسترده و دشمن شکن در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فراخواندند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، این اداره کل در بیانیه ای با تجلیل از شهیدان به خون خفته و گرامیداشت یاد و راه امام راحل (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: مردم ایران به تبعیت از مقام عظمای ولایت یوم الله 22 بهمن امسال را پرشکوهتر از همیشه و با حضور گسترده گرامی داشته و به رخ جهانیان می کشانند.

در این بیانیه یوم الله،  22 بهمن یادآور حماسه ها، رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیز ایران اسلامی دانسته شده است که در این روز بزرگ، مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار این استان یکپارچه عشق به انقلاب، امام راحل و رهبری معظم انقلاب و نیز سربلندی ایران اسلامی را در صفوفی به ههم فشرده فریاد می زنند.

کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان به همراه اهالی فرهنگ و هنر در این روز بزرگ با حضور دشمن شکن در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک گفته و با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای گلگون کفن، بار دیگر تجدید پیمان خواهند کرد.

دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان سمنان نیز در بیانیه ای مردم را به خلق حماسه ای بزرگ در یوم الله 22 بهمن فراخواند و افزود: مردم استان سمنان در این روز که مصادف با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است بار دیگر عزم و اراده خود را در دفاع از انقلاب اسلامی و دست آوردهای عظیم این انقلاب الهی به جهانیان نشان می دهند.

راهپیمایی بزرگ و حماسی مردم استان سمنان روز دوشنبه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهها نقطه از شهرها، بخش ها و روستاهای این استان برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۰۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500