• اخبار

تدارک برنامه های شاد و با نشاط ویژه ایام نوروز توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان سمنان

تدارک برنامه های شاد و با نشاط ویژه ایام نوروز توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان سمنان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برنامه ریزی و تدارک برنامه های متنوع فرهنگی هنری ویژه نوروز 98 توسط این اداره کل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت در نشست خبری به خبرنگاران افزود: این اداره کل با مشارکت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها و نیز سایر دستگاههای فرهنگی فعالیت های مختلفی را برای شهروندان و نیز مسافران نوروزی درایام نوروز 98 برنامه ریزی کرده است.

وی با اشاره به اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در برگزاری برنامه های شاد و متنوع در ایام نوروز مشارکت دارد، گفت: اجرای موسیقی سنتی در روزهای مختلف در میدان ارگ سمنان، اجرای جنگ شادی در 27 اسفند ماه در پارک آبشار شاهرود و جشن های عید مبعث در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان از جمله این برنامه ها است.

فضیلت گفت: این اداره کل درایام نوروز تعطیلی ندارد و با حضور کارشناسان و مسوولان و با مشارکت  انجمن ها و موسسه های فرهنگی هنری و نیز کانون های فرهنگی هنری مساجد در صدد فراهم کردن نوروزی شاد و با نشاط است.  

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این نشست خبری به تشریح و تبیین فعالیت های این اداره کل در عرصه های مختلف از جمله برگزاری جشنواره های فیلم، اقدامات بخش سینمایی و ... پرداخت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500