• اخبار

هنرمندان با تولید آثار پر محتوا به ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه کمک کنند

هنرمندان با تولید آثار پر محتوا به ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه کمک کنند
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: هنرمندان می توانند با تولید آثار پرمحتوا به ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رضا مهدیان در نشست با تعدادی از فعالان هنری شهرستان شاهرود گفت: حوزه های مختلف هنری با بهره مندی از گویایی زبان هنر به بیان مسائل جامعه بپردازند.

وی افزود: با جهت دهی مناسب به تولیدات هنرمندان و با توجه به توانایی و استعداد هنرمندان می توان در ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه اثرگذار بود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود تصریح کرد: هنر با روح انسان ارتباط برقرار می کند و با ورود هنر در فضاهای مختلف می توان آثار مخرب و سوء را در جامعه کمرنگ کرد که به افزایش نشاط اجتماعی نیز منجر خواهد شد.

مهدیان گفت: اجرای تئاترهای خیابانی با موضوعات اجتماعی، برگزاری جشنواره موسیقی فولکلور، برگزاری نمایشگاه های هنرهای تجسمی با موضوعات اجتماعی، عرفانی و قرآنی، اکران فیلم های شاد و خانوادگی و ... از جمله برنامه هایی است که در افزایش نشاط اجتماعی موثر است که با توجه به توانمندی این شهرستان در بخش فرهنگ و هنر این برنامه ها با بالاترین کیفیت اجرا می شوند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500