• اخبار

هنرمندان از چهره های تاثیرگذار جامعه اند و باید حمایت شوند

هنرمندان از چهره های تاثیرگذار جامعه اند و باید حمایت شوند
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از هنرمندان به عنوان چهره های تاثیر گذار در جامعه دانست و تاکید کرد: پویایی جامعه نیازمند حمایت از هنرمندان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رضا مهدیان در عیادت از رضا نوری هنرمند پیشکسوت  شاهرود با  آرزوی بهبودی و سلامتی گفت: هنرمندان از شریان های حیاتی جامعه اند و مسئولان و دستگاه های فرهنگی و مرتبط باید با حمایت خود شرایط را برای فعالیت گسترده هنرمندان مهیا کنند.

وی با اشاره به اینکه حضور هنرمندان در عرصه های مختلف پویایی و شادابی جامعه را به دنبال خواهد داشت، افزود: هنرمندان برای خلق آثار هنری احساس و توانایی خود را صرف می کنند و باید از آن ها برای خلق این زیبایی ها قدردانی کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: رضا نوری از پیشکسوتان عرصه هنر به ویژه در زمینه سفال است که با تولید آثار فاخر به عنوان هنرمند کشوری و بین المللی، افتخارات فراوانی را نصیب شهرستان و استان سمنان کرده است.

رضا نوری ابتکارات بسیاری در زمینه سفال داشته و چند رکورد را نیز از آن خود کرده است.

وی سازنده بزرگترین و نازکترین خشت های سفالی جهان است و همچنین در مدت فعالیت توانسته است جوایز متعددی را از آن خود کند که از جمله می توان به دریافت جایزه دومین فستیوال بین المللی فجر اشاره کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500