• اخبار

معرفی و تجلیل از برترین های فیلم و عکس استان سمنان

معرفی و تجلیل از برترین های فیلم و عکس استان سمنان
برترین های دهمین هفته فیلم و عکس استان سمنان عصر پنجشنبه با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سمنان معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، آیین اختتامیه هفته فیلم و عکس استان سمنان با حضور علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان فرهنگی و اجرایی و اهالی فرهنگ و هنردر تالار تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار شد.

مدیرکل فرهگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این مراسم از مشارکت فعال و سازنده فعالان فیلم و عکس در برنامه های این هفته اشاره کرد و گفت: عکاسان و فیلم سازان استان سمنان در مجموع بیش از 670 عکس و فیلم به دبیرخانه این هفته ارسال کردند.

حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت گفت: با رای هیات داوران در بخش فیلم 30 فیلم و در قسمت عکس نیز 30 عکس به مرحله داوری رسیدند.

در آیین اختتامیه دهمین هفته فیلم و عکس در عکس چهار عکاس شامل داریوش فضلی و موسی الرضا رضائیان در بخش عکس سیاه و سفید و علی بابایی و مریم میرآخورلو در بخش عکس رنگی به دلیل تلاش گسترده در این عرصه برتر شناخته شدند.

همچنین در قسمت فیلم نیز علی عارف نسب، حامد نمازی، عابد میرمعصومی، علیرضا قزوینی نژاد و یحیی علی وردی به عنوان افراد برتر شناخته و تجلیل شدند.

در این مراسم همچنین از خسرو به آیین، امیر امیرعبدالهیان، سیدعبدالله تقوی و ابوالفضل حسنی به عنوان پیشکسوتان عرصه فیلم و عکس استان سمنان تجلیل به عمل آمد.

در مراسم مذکور علیرضا همتیان، مهدی رحیمیان و سیداسدالله شریعت پناهی نیز به عنوان پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر تجلیل بعمل آمد.

در هفته فیلم و عکس استان سمنان علاوه بر برپایی نمایشگاه عکس و اکران قریب 40 فیلم کوتاه سه تا سی دقیقه ای ، چندین کارگاه آموزشی با موضوعات عکس و فیلم و حضور هنرمندان، هنرجویان و فعالان فیلم و عکس استان سمنان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۵۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500