• اخبار

هنر سینما نشاط انگیز و امید آفرین است

هنر سینما نشاط انگیز و امید آفرین است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، سینما را یک فرصت کم نظیر خواند و گفت: هنر سینما از ویژگی های چندگانه برخودار است که نشاط انگیزی و امید افزایی از جمله این ویژگی ها است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت عصر پنجشنبه در ایین اختتامیه دهمین هفته فیلم و عکس استان سمنان تصریح کرد: امروز سینما از جوه چندگانه برخوردار است و در جریان سازی فرهنگیدارای تاثیر بسزایی است.

وی با بیان اینکه تا رسیدن به سینمای در طراز جمهوریاسلامی راه رازی در پیش است خاطرنشان کرد: سینمایی که مبتنی بر ادب و ویژگی های مناسب باشد محرک انسان از خاک به افلاک خواهد بود .

فضیلت با تاکید بر اینکه سینما باید امیدآفرین و مهربانی را ترویج و همدلی را توسعه دهد تصریح کرد: سینما باید بصریت افزا باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری هفته فیلم و عکس این استان ابراز خرسندی و آن را رویدادی بزرگ دانست و افزود: این هفته هر چند گامی کوتاه اما هدفمند برگزار شد.

فضیلت در تشریح فعالیت های سیمنایی در استان سمنان به برگزاری چندین جشنواره فیلم از جمله فیلم فجر، کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: دراستان سمنان هفت سینما فعال است و امسال در این سینماها 51 عنوان فیلم اکران شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزار کنندگان و فعالان فیلم و عکس در این استان تجلیل کرد.

این مراسم با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان و جمعی از مسوولان در سالن تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۵۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500