• اخبار

هنر، عکاسی و فیلم کوتاه مؤلفه‌های تأثیرگذار در اطلاع‌رسانی هستند

هنر، عکاسی و فیلم کوتاه مؤلفه‌های تأثیرگذار در اطلاع‌رسانی هستند
معاون سیاسی استانداری سمنان با اشاره به اینکه، بیان هر پدیده و ارزش در قالب هنر ماندگار است، گفت: هنر، عکاسی و فیلم کوتاه مؤلفه‌های تأثیرگذار در اطلاع‌رسانی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حبیب الله خجسته پور عصر پنج‌شنبه در آئین اختتامیه دهمین دوره فیلم و عکس استان سمنان در تالار تئاتر شهر سمنان تاکید کرد: هر پدیده و ارزشی که در قالب هنر بیان شود ماندگار خواهد شد.

وی افزود: امروز در جهانی که سرعت خبر و اطلاع‌رسانی رشد بسیار قابل توجهی پیدا کرده است، باید برای جاودانه کردن میراث‌های ارزشمند این مرز و بوم از هنر کمک گرفت.

وی اضافه کرد: هنر، عکاسی و فیلم کوتاه، چند مؤلفه‌ای هستند که می‌توانند در گره‌گشایی مشکلات موجود در امر اطلاع‌رسانی بسیار تأثیرگذار باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بابیان اینکه آیندگان می‌توانند ، با مشاهده هنرهای به‌جامانده با بسیاری از وقایع، اتفاقات و میراث‌ این مرز و بوم ارتباط برقرار کنند، گفت: هنر در انتقال سریع اطلاعات و مفاهیم به مخاطبان نقش مهم دارد.

خجسته‌پور با بیان اینکه فیلم کوتاه یکی از نیازهای بشر شده است، تصریح کرد: از عکاسی می‌توان به عنوان یکی از زیباترین هنرها نام‌ برد و از طریق لنز دوربین عکاسان هنرمند ثبت و ماندگار می‌شوند.

معاون استاندار سمنان اظهار داشت: خلق آثار هنری توسط نوجوانان و جوانان در قالب رقابت باوجود اساتید شاخص، یکی از فرصت‌هایی است که در قالب جشنواره‌های فرهنگی و هنری از این دست برای جوانان هنرمند فراهم می‌شود.

این آیین با حضورمعاون حقوقی، امورمجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان برگزار و در آن از برگزیدگان هفته فیلم و عکس استان سمنان تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۵۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500