اخبار

برنامه های فرهنگی و هنری در بزرگداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود

برنامه های فرهنگی و هنری در بزرگداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: برنامه های فرهنگی و هنری با هدف بزرگداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش با مشارکت و همکاری دستگاههای خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت در نشست مدیران دستگاههای خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: این برنامه ها با حضور و مشارکت هنرمندان و فرهیختگان استان سمنان برگزار خواهد شد. 

وی با تسلیت شهادت جانگداز سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی و همراهانش به دست تروریست های آمریکایی تصریح کرد: مراسم یادبود برای این شهدا همراه با برنامه های فرهنگی و هنری با مشارکت دستگاه های خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سمنان برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر اینکه خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم باید تلاش نمایند متذکر شد: آیین هایی که برگزار می شود باید با نگاه و رویکرد فرهنگی و هنری باشد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان نیز با تسلیت شهادت سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهنش گفت: سپهبد سلیمانی یک فرد شاخص بود.

حسین شاکری با تاکید بر اینکه مراسمی که برای  شهید سلیمانی و همراهانش توسط دستگاه های فرهنگی برگزار می شود باید دارای ویژگی های خاص باشد افزود: این برنامه و مراسم باید با محتوا و دارای کیفیت باشد.

وی گفت: این مراسم می تواند با  شب شعر، مسابقه  کتاب خوانی و عکاسی همراه باشد.

در نشست مدیران دستگاههای خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان مقرر شد کمیته ای متشکل از نمایندگان این دستگاه‌ها در معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تشکیل و برای هرچه بهتر برگزاری این مراسم که همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری خواهد بود برنامه ریزی کند.

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید