اخبار

آزمون الکترونیکی قرآن و عترت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود

آزمون الکترونیکی قرآن و عترت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود
مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: آزمون الکترونیکی قرآن و عترت در قالب هجدهمین آزمون قرآن و عترت سراسری روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مجتبی نور محمدی روز سه شنبه گفت: این آزمون از ساعت 9 صبح و با موضوع سبک زندگی برگزار می شود.

وی با اشاره به ثبت نام 306 نفر در استان سمنان برای شرکت در این آزمون گفت: داوطلبانی که برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند می توانند با مراجعه به سامانه www.quranedu.ir در آزمون الکترونیکی شرکت نمایند.

وی متذکر شد: این آزمون به صورت آزمایشی نیز امروز سه شنبه 24 دی و از ساعت 11 تا 18 برگزارمی شود و ثبت نام کنندگان می توانند از طریق کد ملی وارد سامانه www.imanoor.com شده و در آزمون شرکت کنند.

نورمحمدی کسب حداقل 80 امتیاز را برای قبولی در این آزمون لازم دانست و گفت: نتیجه آزمون بلافاصله پس از اتمام آزمون برای داوطلب قابل روئت است.

مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: به افرادی که در این آزمون امتیاز بالای 90 کسب نمایند گواهینامه و لوح تقدیر اعطا می شود و به قید قرعه جوائزی نیز به برخی از آنان تعلق خواهد گرفت.

آزمون کتبی هجدهمین دوره آزمون قرآن و عترت یازدهم بهمن و همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید