اخبار

برگزاری اردوی عکاسی با عنوان "رونق تولید و مشاغل سخت" توسط انجمن سینمای جوانان در سمنان

برگزاری اردوی عکاسی با عنوان "رونق تولید و مشاغل سخت" توسط انجمن سینمای جوانان در سمنان
اردوی عکاسی با موضوع شعار سال "رونق تولید و مشاغل سخت" با حضور جمعی از عکاسان انجمن سینمای جوانان استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رییس انجمن سینمای جوانان استان سمنان گفت: عکاسان این انجمن با توجه به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری "رونق تولید" تعیین شده است و با هدف بازتاب تلاش های کارگران در واحدهای تولیدی به ویژه معادن، به صورت اردو به عکاسی پرداختند.

وی با بیان اینکه دراین اردو  ۱۰ تن از عکاسان انجمن سینمای جوانان استان سمنان شرکت داشتند افزود: این اردو برای برپایی نمایشگاه در هفته"فیلم و عکس استان سمنان در زمستان سال جاری برگزار شد.

هفته فیلم و عکس استان سمنان با شرکت عکاسان و فیلم سازان استان سمنان و با حضور استادان بخش های کارگردانی، پویانمایی و عکاسی زمستان امسال به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

خجسته فر ادامه داد: یازدهمین هفته فیلم و عکس همراه با نمایشگاه عکس با موضوع "رونق تولید، مشاغل سخت"، ساخت فیلم های کوتاه در قالب "کمپ فیلمسازی دوم"، اکران فیلم های تولیدی انجمن سینمای جوانان سمنان و کارگاه های آموزشی توسط استادان کشوری خواهد بود.

دهمین هفته فیلم و عکس سال گذشته با استقبال عکاسان و دانشجویان همراه بود و نتیجه برنامه های انجمن سینمای جوانان استان سمنان جذب حداکثری افراد به آموزش بود، در حال حاضر بسیاری از افرادی که سال گذشته در هفته فیلم و عکس حضور داشتند در انجمن سینمای جوانان به فعالیت های هنری در زمینههای عکاسی، فیلم سازی، تصویربرداری، پویانمایی و رشته های مرتبط با فیلم سازی می پردازند.

کارگاه های پویانمایی و استاپ موشن از جمله کارگاه های هنری انجمن سینمای جوانان سمنان بود که با حضور استادان برجسته کشوری برگزار شد.  

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید