اخبار

دیدار هنرمندان با امام جمعه دامغان به مناسبت هفته بسیج

دیدار هنرمندان با امام جمعه دامغان به مناسبت هفته بسیج
جمعی از هنرمندان شهرستان دامغان به مناسبت هفته بسیج، با امام جمعه دامغان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام محمدحسن رستمیان دامغان در این نشست با تبریک هفته بسیج گفت: جریان بسیج چیز جدیدی نیست بلکه از زمان شکل گیری اسلام با ولایت پیوند خورده و در طول تاریخ نیز افراد و گروههایی با در دست داشتن این پرچم نقش آفرین بوده اند تا زمان پیروزی انقلاب که به فرمان امام راحل این جریان و تشکل سازمان یافته شد.

امام جمعه دامغان تاکید کرد: بسیج به عنوان حامی ولایت، کشور و نظام در دفاع مقدس و صحنه های مختلف حماسه آفرین بود و امروز نیز تحت امر ولایت فقیه فعالیت دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  دامغان نیز در این نشست با تبریک هفته بسیج گفت: تفکر بسیجی لازمه کار بسیج است که در مجموعه کشور حاکم است.

حسین امینیان، بسیج را متعلق به همه مردم دانست و فزود: همه باید از بسیج که نهال آن توسط  امام راحل غرس شد بهره مند شوند و فرهنگ و تفکر بسیج باید در همه عرصه ها توسعه و ترویج شود.

مسئول بسیج هنرمندان نیز خدمت به محرومان و دفاع از مظلومان را از اهداف بسیج معرفی کرد و اظهار داشت: تاکنون خیلی از کشورها از تفکر بسیج درس گرفته اند و جریان های مختلف شکل گرفته است.

محمد طالبی افزود: امسال در هفته بسیج به منظور دفاع از مردم مظلوم یمن برنامه های مختلفی از جمله روشنگری و راهپیمایی برگزار می شود و دشمن بداند که هر ضربه ای که می خورد از این تفکر بسیجی است.

۲ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید